Grilio kilimėlis. Ant griliaus gaminsime viską?

Grilio kilimėlis. Ant griliaus gaminsime viską?

Šie nelimpančios dangos ir karščiui atsparūs grilio kilimėliai yra puikus pagalbininkas grilio mėgėjams bei profesionalams!  

 

Dar ne taip jau seniai rinkoje pasirodę grilio kilimėliai dabar jau yra daugybės restoranų įrankių arsenale. Taip pat jie patraukė ir daugybės grilio mėgėjų akį. Tad kas yra grilio kilimėlis ir kam jis naudojamas?

Grilio kilimėlis yra daugkartinio naudojimo, pagamintas iš karščiui atsparios (iki 260 laipsnių pagal Celsijų) medžiagos ir yra ypač nelipnus. Daugybė grilio mėgėjų pamilo šį produktą, nes ant jo ypač lengva kepti birius, trapius ar smulkius maisto produktus ant griliaus. Taip pat turbūt visi, kas yra susidūrę su maisto gaminimu ant griliaus žino, kaip kartais yra lengva pamesti smulkesnius maisto produktus pro grilio groteles arba kaip kartais gali erzinti prie grotelių prikepusi žuvis, kurią bandant nuimti ji visai subyra į gabalėlius. Su grilio kilimėliu galite pamiršti visas šias problemas. Žuvį lengvai apversite negramdydami grotelių, o daržovės gražiai apskrus ir jų tikrai nepamesite pro grotelių tarpus. Maisto gaminimas ant griliaus bus kur kas malonesnis ir lengvesnis, maistas kepamas ant kilimėlio gražiai apskrus ir nepraras visų mėgstamo dūmo skonio ir kvapo.

Grilio kilimėlis ne tik puikus pagalbininkas, bet ir jo priežiūra yra ypač paprasta. Po naudojimo nuplaukite muiluota kempine po tekančiu vandeniu ar indaplovėje. Viskas! Tai taip paprasta! Kiekvienas pabandęs šį produktą įvertins jo puikias galimybes!

Smagių akimirkų prie griliaus!

  • Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 10% nuolaidą!

    Bendraukime