Privatumo politika

 •  

  Privatumo politika


  1. Klientas, norėdamas užsisakyti prekių iš „Kitchen-deko.lt“ Parduotuvės, turi galimybę užsiregistruoti „Kitchen-deko.lt“ internetinėje svetainėje, įvedant savo elektroninio pašto adresą ir pageidaujamą slaptažodį arba užsisakyti prekes be registracijos (jeigu ši funkcija Parduotuvėje yra įjungta). „Kitchen-deko.lt“ patvirtina, kad po registracijos, be Kliento sutikimo jam nebus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir jų pristatymui. Klientui pageidaujant gauti „Kitchen-deko.lt“ informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.
  2. Pirkėjas, patvirtindamas šias paslaugų Taisykles, sutinka, jog 3. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje „Kitchen-deko.lt“, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais. Pirkėjas sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui suderinti ir įvykdyti.
  3. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; telefono numeris; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; kiti, pristatymui būtini duomenys. „Kitchen-deko.lt“ užtikrina, kad šie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais bei įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus „Kitchen-deko.lt“ partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais. Klientas visuomet turi techninę galimybę panaikinti savo asmeninę paskyrą mūsų Parduotuvėje ir būti "užmirštas".
  4. Klientas, užsiregistruodamas „Kitchen-deko.lt“ Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo paskyros prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti ir apmokėti prekes „Kitchen-deko.lt“ Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, „Kitchen-deko.lt“ atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
  5. Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos pilnavertės internetinės parduotuvės „Kitchen-deko.lt“ paslaugos, Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) Pardavėjas įrašo informaciją - slapukus. Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo, kaip ankstesnio „Kitchen-deko.lt“ internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Pirkėjo prekių krepšelį, išsaugojimui, svetainės lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Pardavėjas įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Pirkėjas taip pat turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) jo kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės „Kitchen-deko.lt“ funkcijos jam gali būti neprieinamos. Pirkėjas, akceptuodamas Taisykles, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus ar kreipdamasis į Pardavėją internetinėje parduotuvėje „Kitchen-deko.lt“ nurodytais kontaktais.
  6. „Kitchen-deko.lt“ patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.  

 • Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 10% nuolaidą!

  Bendraukime