Silikoniniai kepimo kilimėliai taupo pinigus?

Silikoniniai kepimo kilimėliai taupo pinigus?

Jie taupo ne tik pinigus, bet ir laiką! Ypač nelipni danga leis pamiršti pridegusias skardas. 

Silikoniniai kepimo kilimėliai rinkoje pasirodė jau gana seniai, tačiau daugelis apie juos dar nežino. Taučiau kuo jie tokie ypatingi? Ir ar tikrai jie turėtų būti kiekvienoje virtuvėje? Trumpas atsakymas - taip, tačiau to tikrai neužtenka. Šiame straipsnyje jums papasakosime apie visus jų privalumus.

Šiandien dauguma restoranų neapsieitų be šių virtuvės pagalbininkų. Jie yra daugkartinio naudojimo, todėl nebereikės pirkti kepimo popieriaus, kuris kartais stalčiuje išsivynioja ir palieka netvarką, o sugalvojus kažką kepti, nereikės sukti galvos, ar namuose yra kepimo popieriaus. Kadangi nebereikės pirkti kepimo popieriaus, ilgainiui jūs sutaupysite pinigų. Taip pat jie užima labai nedaug vietos ir yra itin atsparūs karščiui (net iki 260 laipsnių pagal Celsijų). Namų orkaitės retai pasiekia temperatūrą viršijančią 250 laipsnių pagal Celsijų, todėl be baimės galėsite ant jo kepti beveik viską.

Taip pat šie kepimo kilimėliai yra iš itin nelipnios medžiagos, todėl prie jų niekas neprilips. Tai, ko gero, vienas iš mažiausiai limpančių paviršių žemėje. Vienas užsienio žurnalas apie šią medžiagą atsiliepė taip – ‚Jei norėtumėte įsivaizduoti, kokia nelipni yra ši medžiaga, tada pagalvokite, kad bandote priklijuoti kramtomąją guma ant ką tik iš vandens išlindusio delfino. Tai tiesiog neįmanoma!’.

Taip pat jie beveik nereikalauja priežiūros. Kadangi prie jų niekas neprilimpa, juos lengvai nuplausite po tekančiu vandeniu ar indaplovėje. Juk visada maloniau plauti tai, kas lengvai išsiplauna jau neminint fakto, kad dauguma kepimo skardų retai kada telpa į kriauklę.

Šie puikūs pagalbininkai ne tik sutaupys jums pinigų, bet taip pat palengvins maisto ruošos darbus ir leis pamiršti apie pridegusių skardų plovimą.

Mūsų siūlomus silikoninius kilimėlius rasite čia! 

  • Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite 10% nuolaidą!

    Bendraukime